متن تشکر دبیرخانه جایزه ویلا

دبیرخانه جایزه ویلا از تمام شرکت کنندگان نخستین دوره این جایزه تشکر می کند

نخستین دوره‌ی جایزه‌ی ویلا در دسته‌بندی ویلاهای ساخته نشده در هفتمن سال تأسیس مجله‌ی ویلا برگزار شد. دفاتر مشاور معماری، معماران معاصر ایرانی، آتلیه‌های مستقل معماری، دانش‌آموختگان و دانشجویان معماری از این رویداد استقبال نمودند.
در مجموع ۵۶۶ کد ثبت‌نامی به متقاضیان ارسال شد که از این تعداد ۳۱۰ اثر دریافت گردید. با حذف شماری از آثار خارج از چهارچوب‌های داوری و قوانین جایزه‌ی ویلا، هیئت داوران در چند مرحله به بررسی و قضاوت آثار پرداختند.

در گام نخست پروسه‌ی داروی، داوران به صورت مستقل و بدون آگاهی از آرای سایر اعضای هئیت داوری، آثار برگزیده از دیدگاه خویش را به دبیرخانه‌ی جایزه ارسال نمودند.
در گام دوم، دبیرخانه‌ی جایزه‌ی ویلا به منظور شفاف‌سازی در روند این فرایند، کدهای ارسال شده را برای دیگر اعضای هیئت داوران نمایان نمود.
در گام بعدی، هیئت داوران به بحث و گفت‌وگو در مورد انتخاب لیست کوتاه فینالیست‌ها پرداختند؛ این جلسه به صورت آنلاین و با حضور همه‌ی اعضای هئیت داوران برگزار گردید، پس از این جلسه لیست کوتاه مشترک جهت احراز هویت شرکت‌کنندگان و اصالت طرح‌ها از طرف هیئت داوران به دبیرخانه فرستاده شد.

مجله‌ی ویلا در تاریخ ۲۵ آبان‌ماه سال ۱۴۰۰ در خبر رسمی ویلا، کدهای لیست کوتاه را اعلام و در تاریخ ۴ آذرماه سال ۱۴۰۰ طی مراسمی لوح تقدیر به ایشان اهدا خواهد نمود. در این مراسم ضمن نمایش آثار برگزیده‌ی نخستین دوره‌ی جایزه‌ی ویلا، شش برنده‌ی نهایی این رویداد معرفی و تندیس برنده‌ی جایزه‌بزرگ ویلا نیز به یک نفر تعلق خواهد گرفت.

برای اطلاع از جزییات آیین معرفی آثار برگزیده، اخبار ویلا را دنبال کنید.
.
#بامادرویلابمانید

 

 

اخبار مرتبط:

فیلم کامل جایزه ویلا ۱۴۰۰ 

شرایط شرکت جایزه ویلا 

درباره داوران

پرسش های متداول

بیانیه ویلا

فهرست لیست منتخب

برگزیدگان و برندگان نهایی نخستین رقابت ویلایی کشور؛ جایزه‌‌بزرگ ویلا

آیین اعلام برندگان نهایی نخستین دوره‌ی جایزه‌‌بزرگ ویلا به روایت تصویر | بخش دوم

نتیجه‌ی نهایی نخستین دوره‌ی جایزه‌بزرگ ویلا

جایزه ویلا ۱۴۰۲

متن تشکر دبیرخانه جایزه ویلا