ویلا تارنگ

آیین رونمایی از شماره‌ی چهاردهم مجله‌ی ویلا
یک رویداد معمارانه‌ی باشکوه به‌میزبانی ویلا تارَنگ

آیین رونمایی از شماره‌ی چهاردهم مجله‌ی ویلا، ویژه‌نامه‌ی کرسی نقد نظریه‌پردازی "ویلا_مزرعه" در روز یکشنبه، برابر با ۲۲ اَمردادماه ۱۴۰۲ در محل ویلا تارنگ برگزار گردید.

کرسی نقد و نظریه‌پردازی "ویلا_مزرعه" که با مجوز رسمی از شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاییز ۱۴۰۱ در دانشگاه مازندران برپا شده بود، موضوع محوری این شماره گردید که هدف آن بررسی و تحلیل آخرین روندها، چالش‌ها و نوآوری‌ها در پدیده‌ی مردمی شدن ویلا در ایران است. ازآنجاکه رسالت مجله‌ی ویلا آگاهی‌رسانی و پوشش روشنگرانه‌ی اخبار معماری و طراحی است، با انتشار این شماره‌ تعهد خود را به‌ترویج گفتمان انتقادی و پیشبرد این حوزه به‌نمایش گذاشته است.

چهره‌های سرشناسی ازجمله معماران، طراحان داخلی، شهرسازان، کارشناسان و مدیران برندهای ساختمانی در این رونمایی حضور داشتند و در بحث‌های معناداری پیرامون موضوعات مطرح‌شده در این ویژه‌نامه شرکت نمودند.

این رویداد باشکوه در قالب یک مهمانی دوستانه، به‌صرف عصرانه و شام و به‌میزبانی مجموعه‌ی محترم "تارنگ‌دکور" در شوروم دائمی‌شان (ویلا تارنگ) برگزار شد. میزبانی همدلانه و مثال‌زدنی این گروه حرفه‌ای تاهمیشه در خاطره‌ی اهالی رسانه‌ی ویلا ماندگار خواهد بود.

مجله‌ی ویلا از همه‌ی مهمانان اعم‌از معماران معاصر ایران، هنرمندان، منتقدان و مدیران گروه‌های تجاری مرتبط با صنعت ساختمان به‌جهت حضور و مشارکت در این خاطره‌سازی شیرین قدردانی می‌کند و مراتب سپاس خود را اعلام می‌دارد. بی‌تردید، مشارکت ایشان جایگاه مجله‌ی ویلا را به‌عنوان یک پلتفرم پیشرو برای گفتمانی الهام‌بخش در معماری و طراحی تثبیت می‌کند.

با ما در ویلا بمانید؛
ویلا بخوانید؛
اخبار ویلا را دنبال کنید!

 

اخبار مرتبط:
+ سخن سردبیر ۱۴
+ به ویلای پلاک ۱۴ سر بزنید!
+ مجله‌ی ویلا شماره ۱۴
+ پنل گفتمان میان‌رشته‌ای

 

مقالات مرتبط:
+ راغ ویلــا
+ حق ویلــا
+ شهر ویلــا
+ نیاز ویلــا
+ لذت ویلــا
+ شِبه ویلــا
+ مافیای ویلــا

+ مجله‌ی ویلا، نسخه پی‌دی‌اف