متن سپاس دبیرخانه جایزه ویلا دوره دوم

سپاس‌گزاری دبیرخانه جایزه ویلا

از تمامی شرکت‌کنندگان در

دومین دوره این جایزه

به گزارش دبیرخانه دومین دوره‌ی جایزه ویلا، مهلت ثبت نام و ارسال آثار برای شرکت در این دوره از جایزه ویلا ساعت ۲۴ سی‌ام بهمن‌ماه به پایان رسید و به دلایل فنی و سرعت اینترنت تا ساعت ۲ بامداد اول اسفند ماه سال ۱۴۰۲ آثار دریافت شده صحیح اعلام شد. 

از تعداد ۶۷۵ کد ثبت نام شده برای شرکت در این دوره از جایزه ویلا، ۴۷۳ اثر به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد، ۴۷۰ اثر واجد شرایط رقابت در فرآیند داوری بر اساس رعایت قوانین جایزه ویلا تشخیص داده شد. 

آثار ارسال شده در پنج دسته ویلاهای ساخته شده، ویلاهای ساخته نشده، طراحی داخلی ویلا، طراحی محوطه ویلا و بازسازی ویلا مورد ارزیابی مستقل هیئت داوران این دوره از جایزه قرار می‌گیرند. 

هیئت داوران این دوره از جایزه ویلا به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:

- مهرداد ایروانیان

- ⁠منوچهر سید مرتضوی 

- ⁠فیروز فیروز

این دبیرخانه با اعلام کیفیت بالای آثار ارسال شده در این دوره و ضمن قدردانی از مشارکت جامعه معماری ایران در این رویداد، برای همه شرکت کنندگان این دوره و همه معماران و دفاتر معماری شرکت کننده در دوره های گذشته و آینده این رویداد آرزوی موفقیت دارد. 

مرحله اول فرآیند داوری «دومین دوره جایزه ویلا» از روز پنجشنبه سوم اسفندماه ۱۴۰۲ به صورت آنلاین و مستقل آغاز شد. داوری مرحله دوم «دومین دوره جایزه ویلا» تا تاریخ دهم اسفند‌ماه و با حضور مشترک هیئت داوران به صورت فشرده و صریح به طول انجامید.

 

برگزارکننده: مجله ویلا 

با مشارکت: موسسه مطالعاتی آکادمی ویلا، شبکه هنری ویلا_تی_وی و شبکه غیرانتفاعی ویلا پراپرتی 

حامیان اصلی این دوره: گروه تجاری «انزو،حائری و کلتو» 

مدیر جایزه: فاطمه تاجیک