بيمارستان فوق تخصصی کودکان زنجیره امید

شرکت مهندسین مشاور مدیریت برنامه ریزی طرح و ساخت "تینا فرآیند" طراحی بيمارستان فوق تخصصی ۵۴۰ تخت‌خوابی کودکان زنجیره امید(دیوار حائل) را به مرحله اجرا می رساند. 

عکس: امیرعباس ابوطالبی

به گزارش واحد روابط عمومی مجله ویلا چهارشنبه ۲۵ دی ماه در محل سایت پروژه بيمارستان زنجیره امید قرارداد مرحله جدید این پروژه به امضا رسید. 

 این قراداد در مراسمی در محل سایت پروژه و با حضور مریم مرعشی مدیر عامل "زنجیره امید"، ابوالحسن میرعمادی مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور مدیریت برنامه ریزی طرح و ساخت "تینا فرآیند"، محمدرضا انصاری مدیر عامل شرکت "کیسون"، صفا نیازمند مشاور مدیریت و جمعی از مهندسین و کارشناسان این پروژه به امضا رسید. 

سه بعدی طرح بیمارستان - مشاور طراح 

این بیمارستان برای کودکان زیر هیجده سال با هر نوع ملیت وقومیت ‌مذهب در منطقه طراحی شده است. استاندارد بیمارستان در سطح بیمارستان‌های بین‌المللی است و به باور طراح این پروژه از سطح اروپا نیز بالاتر است. این پروژه قادر است با ظرفیت پانصد وچهل تخت بستری در ساختمان اصلی، هفتاد تخت بستری در ساختمان توان بخشی و یکصد ‌بیست تخت در هتل یا خوابگاه که در شمال سایت طراحی شده عملکرد خود را آغاز نماید.

گفتنی است انجام فرآیند معالجات فوق تخصصی در ارتوپدی، قلب و پلاستیک ‌مرمت اعضا و همچنین بیست وچهار کلینیک فوق تخصصی و کلیه پاراکینیکهای تخصصی ‌فوق تخصصی کودکان برای حدود ششصد نفر در روز پیش بینی شده است. مرکز مراقبتهای‌ ویژه این بیمارستان از قبیل ای سی یو. و سی سی یو و پست و سایر مراقبتهای مورد نیاز جمعا حدود هشتصد‌ تخت ظرفیت بیمارستان خواهد بود. علاوه بر آن اولین مرکز تحقیقات پزشگی کودکان در بخشی از ساختمان مجتمع قرار خواهد داشت. 

حجم خاکبرداری این پروژه حدو دویست و هشتاد هزار متر مکعب می باشد و مساحت دیوارهای نیلینگ این مجموعه حدود هفتاد هزار متر مربع است که توسط شرکت کیسون به انجام رسیده است. 

 

عکس: امیرعباس ابوطالبی

در این مراسم صدای همدلی عوامل این پروژه جهت اجرای صحیح و اصولی مراحل کار به گوش مخاطبین رسانیده شد.

حمایت از این پروژه از طریق اپلیکیشن آپ: #4*7*733* - پرداخت از طریق درگاه پرداخت تلفن همراه #7*5*730* - پرداخت از طریق درگاه پرداخت همراه اول #2114747*8*780* - پرداخت از طریق درگاه پرداخت ایرانسل و رایتل #2114747*780* امکان پذیر است.  

 

تحریره مجله ویلا