لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی لوالدی

لوالدی

وب سایت: https://www.lualdiporte.com/en/

دانلود کاتالوگ

توضیحات:

گروه یوب نماینده انحصاری درهای لوالدی در ایران.

لوالدی یک برند ایتالیایی است که به مدد کیفیت درها در طراحی داخلی توانسته است با حرکت به سوی مرزهای بین المللی جایگاه خود را در میان بازیکنان برجسته عرصه جهانی پیدا کند. محصولات لوالدی هم‌اکنون در شوروم‌های معتبر بین‌المللی همچون میلان، میامی و نیویورک عرضه می‌شوند که این مهم حاصل سال‌ها تجربه در طراحی و تولید مبلمان سفارشی و به‌ثمر رساندن پروژه‌ها بوده است.

اینک این کمپانی به نسل پنجم از خانواده بزرگ خود رسیده است که نقظه عطف آن به سال‌های دهه 60 میلادی و همکاری ارزشمند این کمپانی با معمار مشهور  لوئیجی کاچیا دومینیونی برمی‌گردد. اما امروز درهای داخلی لوالدی حاصل همکاری این برند با خلاق‌ترین طراحان دنیا که با دقت بالا از میان برترین و خلاق‌ترین صاحبان ایده‌ انتخاب شده‌اند، از جمله: اِریک مووان، روبرت اِی‌اِم استرن، پیرو لیشونی، مارکو پیوا و دیوید راکول به‌عنوان برترین آن‌ها.

این برند ایتالیایی خود را به‌عنوان رهبر بین‌المللی در طیف گسترده طراحی درهای داخلی معرفی می‌کند ک به‌خاطر بهره‌گیری از مواد فرآوری شده با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و تولیدات بی‌عیب و نقص به‌عنوان دو اصل مهم در این صنعت است. در خانواده بزرگ محصولات لوالدی، از درهای کشویی گرفته تا صفحات چوبی و پارتیشن‌ها، همگی هویت غنی و سبک استثنایی این برند را نشان می‌دهند. همچنین بسیاری از این مدل‌ها دارای محبوبیت و شهرت جهانی هستند.

با این سابقه غنی و طولانی، لوالدی مظهر پیشرفته‌ترین مفاهیم طراحی ایتالیایی است که در طراحی درهای داخلی ظهور پیدا کرده‌اند.

 

 

اینستاگرام: Youbgroup | Lualdi_Official | lualdi.ir

لینکدین: Lualdi

فیس بوک: Lualdiporte