دفتر معماری وَریوس

دفتر معماری وَریوس

وب سایت: http://variousarchitects.no/

بیوگرافی:

 

دفتر معماری وَریوس در ژانویه 2008 در اسلو، نروژ تاسیس شد. امروز این شرکت دارای کارکنانی جوان و با تجربه در زمینه های مختلف است. ما گونه ها و مقیاس های مختلف از پروژه ها را طراحی می کنیم، از 200 متر مربع خانه تا برنامه ریزی برای پروژه هایی با متراژ 50،000 متر مربع، با تمرکز بر پروژه های فرهنگی و فضای عمومی.

فرایند طراحی

همانطور که از نامش بر می آید، دفتر معماری وَریوس دارای یک فلسفه طراحی ***** است و با توجه به نیاز هر پروژه، تیم های متشکل از نیروهای خلاق و متخصص را گرد هم می آورد. ما با شبکه ای از معماران، هنرمندان، طراحان محوطه، طراحان داخلی و طراحان محصول در ارتباط هستیم که دوست داریم در پروژه های مرتبط به کار بگیریم. فضای دفتر ما یک محیط کاری خلاقانه است که در آن فضای خود را با معماران، معماران داخلی، طراحان نور، طراحان وب، برنامه نویسان به اشتراک می گذاریم. همکاری افراد با رشته های مختلف الهام بخش همه در محیط کار است.

پایداری

از زمان ایجاد این شرکت، در همه پروژه ها اولویت با راه حل های محیط زیستی و طرح های پایدار خلاقانه بوده است. پروژه Mobile Performance Venue به خاطر داشتن طراحی سبک و سازه 100٪ قابل بازیافت، مورد توجه قرار داده است. ما با موسسه تحقیقاتی نروژی Bioforsk در طراحی یک محیط پارک همکاری کردیم و به طور فعال از پسماندهای سمی فرودگاه در فرودگاه اسپیپول با فرایندهای طبیعی گیاهی و یک گیاه زیستی گیاهی که ضایعات ارگانیک را به انرژی تبدیل می کند، تمیز می کند. پروژه Skagen ØKontor دفتر ما در نروژ می تواند به دلیل تولید کربن دی اکسید بسیارکم، تبدیل به بهینه ترین ساختمان از نظر مصرف انرژی شود.

تکنولوژی

مدلسازی سه بعدی، طراحی پارامتری، رندرهای مشابه با عکس واقعی و مدلسازی BIM، همه ابزارهای مورد استفاده روزمره این دفتر هستند. ما از اطلاعات دقیق خود در زمینه تکنولوژی استفاده می کنیم.

جوایز

دفتر معماری وَریوس چندین جایزه مختلف دریافت کرده و برنده مسابقات در نروژ و خارج از کشور شده است. پروژه های برنده ما در مجلات طراحی و معماری در سراسر جهان منتشر شده است:

  • Spark! Award, Mobile Performance Venue: 2008
  • World Architecture Festival Award, Future projects: 2009
  • Second Prize, Yorkshire Diamond Pavilion: 2009
  • Second Place, Business Category, Schiphol Sound Barrier: 2010
  • First Prize, Invited Competition, Oppdal+: 2011
  • Second Place, invited competition, Archeological Museum in Stavanger: 2011
  • First Prize, invited competition, Mesterfjellet School in Larvik: 2011
  • First Prize, invited competition, CK 32 Office Building: 2014

شبکه
ما در دفتر معماری وَریوس دائما در حال گسترش شبکه جهانی معماران، معماران منظر، طراحان، هنرمندان و مهندسین هستیم که برای همکاری در پروژه های مختلف انتخاب کرده ایم. این شبکه هنگام طراحی تیم برای پروژه های بزرگ و مشاوره تخصصی فراخوانده می شود. با تجربه ما در زمینه طراحی ساختمان های بزرگ فرهنگی و عمومی، در سال گذشته توسط تعدادی از شرکت های معماری شناخته شده برای همکاری در نظر گرفته شدیم. این شرکت ها شامل Diller Scofidio + Renfro، OMA و همکاران سابق ما در Snøhetta هستند.

پروژه‌های مرتبط: