محمد  پیرداوری

محمد پیرداوری

بیوگرافی:

محمد پیرداوری دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت در مقطع کارشناسی ارشد است. وی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1382 در شرکت مهندسان مشاور آتی نقش همراز آغاز کرد و از آن تاریخ تاکنون بعنوان نایب رئیس و مدیر آتلیه معماری در این شرکت ایفای نقش می‌کند.

از جمله پروژه های طراحی شده توسط ایشان، مجتمع تجاری-اداری میدکو، فرهنگسرای منطقه 21 تهران (تهرانسر)، بوستان الوند همدان، مجتمع تجاری-اداری گلشن (خیابان پیامبر)، مجموعه کارخانه‌های جنبی- رفاهی فولاد ایرانیان، هتل و مجموعه اداری منطقه 22 تهران، مجتمع مسکونی-تجاری خلیج، ساختمان اداری و کارخانه شرکت برنا الکترونیک، مجموعه مسکونی الماس جمشیدیه، طراحی داخلی لابی هتل نرگس مشهد و پروژه‌های متعددی از ابنیه مسکونی در قالب آپارتمان و ویلا.. را میتوان نام برد.

محمد پیرداوری در کنار فعالیتهای حرفه‌ای خود در امر آموزش معماری نیز گامهای موثری برداشته از جمله فعالیتهای ایشان در این زمینه، تالیف کتاب‌های معماری فرم، زبان اسکیس و پلان و مقطع است که از رفرنس‌های مهم آموزش طراحی رشته معماری می‌باشد. او از سال 1392 استاد مدعو دانشگاه علم و صنعت است و همچنین با دانشگاه‌های آزاد واحد غرب، و موسسات آموزشی علمی آزاد معماری همکاری داشته است.

پروژه‌های مرتبط: