دفتر معماری سی.اف.مولر

دفتر معماری سی.اف.مولر

تلفن: +۴۵ ۸۷۳۰ ۵۳۰۰

ایمیل: cfmoller@cfmoller.com

وب سایت: https://www.cfmoller.com/-en/

بیوگرافی:

سادگی، وضوح و بی تکلفی آرمان هایی هستند که از ابتدای تاسیس در سال 1924 شرکت مولر را هدایت می کنند. این آرمانها مدام برای سازگاری با هر پروژه مجدداً تفسیر می شوند به این معنی که با ویژگی های منحصر به فرد سایت تطبیق می یابند و پاسخ های معماری ای تبدیل می شوند که پایدار، مبتکرانه هستند و با آگاهی از نقش اجتماعی ای که ایفا می کنند طراحی می شوند.

در طول سالیان، شرکت مولر برنده جوایز متعدد ملی و بین المللی شده است. آثار این شرکت در نمایشگاه­های معماری سراسر جهان در معرض بازدید قرار گرفته و در کتابها و مجلات حرفه ای منتشر شده است.

شرکت مولر رویکردی یکپارچه نسبت به طراحی دارد که شهرسازی، معماری منظر، طراحی ابنیه و طراحی صنعتی اجزا بنا را با هم تلفیق می کند. این عملکرد موجب شده است که شرکت برای پروژه های بین المللی عمده نظیر پردیس دانشگاه در آرهاوس، مرکز داروین موزه تاریخ طبیعی لندن، بیمارستان اموزشی آکرهاوس در اوسلو و دهکده المپیک 2012 در لندن تحسین گردد.

آنها  سابقه ای طولانی در حساسیت نسبت به اثر اجتماعی و زیست محیطی در معماری ای دموکراتیک و در دسترس برای همگان دارند.شرکت مولر توجه به منابع، اقتصاد سالم پروژه و اجرای خوب را از عوامل اصلی در طراحی های بزرگ مقیاسی چون طرح جامع تا طراحی صنعتی می داند.

شرکت مولر در حال حاضر 350 کارمند دارد. دفتر مرکزی آن در آرهاوس، دانمارک واقع شده است و شعبه هایی در کپنهاگ، آلبورگ، اوسلو، استکهلم و لندن دارد.

 

 

مصاحبه با سی اِف مولر

 

 

 

 

پروژه‌های مرتبط: