معماران بوراتی

معماران بوراتی

تلفن: +۳۹ ۰۳۳۱ ۵۶۹۵۷۵

ایمیل: studio@burattiarchitetti.it

وب سایت: https://www.burattiarchitetti.it

بیوگرافی:

گابریل بوراتتی، معمار و استاد معماری داخلی دانشکده طراحی پلیتکنیک میلان (۲۰۰۳-۲۰۱۰)، و اسکار بوراتی، معمار استودیو معماری و طراحی بوراتی آرکیتتی است.

مقیاس های متعددی از این پروژه‌ها وجود دارد که استودیو به صورت موازی روی جنبه‌های مختلفی از معماری در یک شرایط حرفه ای و متفاوت کار می کند. از معماری ساختمان ها و مناطق شهری گرفته تا فضای داخلی ساختمان ها، از طراحی مبلمان و اشیا، تا چیدمان نمایشگاه ها و شوروم‌ها. جایی که موقعیت‌ها، مکان ها، تیپولوژی‌ها، شرکت ها و افراد، متریال‌ها و مهارت‌ها، در هم آمیخته هستند و به یکدیگر سرایت داده می‌شوند. 

این استودیو معماری در همه‌ی زمینه‌ها طراحی می‌کند؛ ساختمان‌های مسکونی، تجاری و صنعتی، دخالت در بافت مراکز تاریخی و بازسازی ساختمان های پیچیده، ویلاها و فضای داخلی دفاتر، خانه ها، مغازه ها و نمایشگاه ها در ایتالیا و خارج از کشور، با هدف ایجاد پیوستگی بین فرهنگ و تخصص حرفه ای، آزمایش و تکنیک، دیدگاه‌های بنیادی و کیفیت محصول صورت گرفته است.

در صنعت خرده فروشی، آنها با مارک های معتبری همچون پوشاک زنانه لا پرلا و لو بورژت ، شرکت خودرو سازی لامبورگینی و بی‌ام‌دابلیو، موتور سیکلت هوسکوارنا و دوکاتی، تجهیزات موتورسواری اچربیس، محصولات غذایی باریلا، و... در مهمترین شهرهای جهان  همکاری می‌کنند

در بخش طراحی نیز با شرکت‌های قابل توجهی همچون Acerbis International, Alias, Antonio Lupi, B&B Italia, Driade, Flexform, Fontana Arte, Gallotti&Radice, Living Divani, Paola Lenti, Poliform, Poltrona Frau, Porada, Porro, Roca, Tecno, Thonet, Vondom نیز همکاری دارند.

پروژه‌های مرتبط: