بوگوسلا  بارناس

بوگوسلا بارناس

تلفن: +۴۸ ۶۹۰ ۰۵۰ ۶۲۹

ایمیل: info@bxbstudio.com

وب سایت: http://www.bxbstudio.com

بیوگرافی:

بوگوسلا بارناس فارغ التحصیل دانشگاه فنی کراکف در لهستان و دانشگاه علوم کاربردی مونستر آلمان است. وی در دسامبر 2009 استودیو معماری BXB را با کمک تجربه هایش در لهستان، انگلستان و اسکاتلند تاسیس کرد. او در لندن برای نورمن فاستر، یکی از شاخص ترین معماران معاصر جهان، همچنین در استودیو معماری Make و دفتر معماری اینگاردن و اوی در کراکف کار کرد.

بوگوسلا بارناس از فوریه 2012 در دانشگاه آندره فریتز مورزوسکی سخنرانی می کند و در سال 2013 برای دریافت جایزه Z:A در باب" نقطه نظرهای معماری: تفکرات من مایه غرورم" برای کلبه مدرن مسکونی اش کاندید شد.

آثارش در سال 2014 به عنوان یکی از بیست معمار جوان با استعداد در مجله WallPaper به نمایش گذاشته شدند. در همان سال از طرف جامعه جهانی معماری برای پروژه خانه ی درختی اش در گروه خانه ها و ویلاهای کنار دریا لهستان برنده جایزه شد.

تجربیات بارناس شامل کار روی پروژه هایی با مقیاس های متفاوت است که شامل ساختمان های کوچک چون اکو-خانه و خانه هنرمند و ساختمان های بزرگ چون والبروک ( در دفتر فاستر و همکاران)ساختمانی اداری و تجاری در قلب لندن است.

در سال 2015، برنده جایزه جامعه معماری جهانی برای پروژه خانه هنرمند شد. این پروژه همچنین از طرف Archinea به عنوان یکی از ده خانه جالب سال 2014 انتخاب شده است. بارناس در سال 2015 به عنوان یکی از معماران لهستانی زیر چهل سال توسط Property Design شناخته شد.

پروژه‌های مرتبط: