بوکاولی بوکاولی بوکاولی بوکاولی بوکاولی بوکاولی بوکاولی بوکاولی

بوکاولی

دانلود کاتالوگ

توضیحات:

بعد از گذشت سال‌ها کار با بهترین تولیدکنندگان و کارفرمایان سختگیر و سخت‌پسند، گروه یوب گلچینی از بهترین ایده‌آل‌ها و ارزش‌ها گردهم آورد تا راهنمای کار و روابطشان باشد. برای مثال یک کمد دیواری ساخته شده باید از نظرها پنهان باشد و پنهان بماند و به‌عنوان بخشی از پس‌زمینه کار کند. این جزئیات مهم هستند چراکه کیفیت هیچگاه تصادفی نیست.

تلاش ما در بوکاولی این است که هر روز محصولات بهتری از روز قبل ارائه دهیم و روزانه به‌دنبال یافتن نقاط ضعف و شکستمان هستیم چرا که همین نقاط ضعف فضای پیشرفتمان در طراحی‌های جدید می‌باشند. و این بحث در بین طراحان و مهندسین ما هر روز ادامه دارد. نتیجه این ریزبینی فضاهایی لوکس و منحصربه‌فردی هستند که به خاص بودن اشاره دارند.

این درحالی است که طراحی‌های تلفیقی ما به جزئیات این اجازه را می‌دهند که ظرافت خود را حفظ و از ضمختی به‌دور باشند و در هر زمان و مکان حس پایبندی به زیبایی در سادگی را القاء می‌کند. و این نه‌تنها از اهمیت ما یه جزئیات کم نمی‌کند بلکه گامی بلندتر به مرز کمال‌گرایی و ریزبینی خواهد بود.

ما از نزدیک به آنچه مشتریانمان ابراز و  احساس می‌کنند و می‌خواهند گوش می‌دهیم چراکه نتیجه کار ما بخشی از زندگی روزمره آنان که همان کارآمدی و راحتی است، خواهد بود.

بوکاولی در سال 1396 توسط صدرا بوشهری بعد از یک دهه فعالیت مشترک او با برندهای معتبر مبلمان بین‌المللی همچون پوگن‌پوهل، لویالدی، دورنبراچت، آستر و آرمانی کوچین، تأسیس شده است.

 

شوروم

(+98) 22379952 - (+98) 22085908

آفیس

 

(+98) 88755690 - (+98) 88755656

ایمیل: info@youbgroup.com

اینستاگرام: Youbgroup , Bocaveli