معماران زندگی چیانگ می

معماران زندگی چیانگ می

تلفن: ۰۵۳ ۳۳۶ ۸۸۴

فکس: ۰۵۳ ۳۳۶ ۸۸۴

وب سایت: https://www.bamboo-earth-architecture-construction.com/

بیوگرافی:

دفتر طراحی و ساخت معماران زندگی چیانگ می  ، ساختمانهایی مدرن، ارگانیک و سبز می سازد که به کیفیت بالا و عملکردگرایی مشهورند. فلسفه شرکت آن است که با تلفیق مصالح طبیعی که عمدتاً گل و بامبو هستند با جریانهای حاضر معماری توان آنها را برای برآورده کردن نیازهای قرن بیست و یکم و رقابت با مصالح متداول از قبیل بتن و فولاد به نمایش بگذارند.

طراحی این شرکت هم از شیوه های معماری مدرن تاثیر پذیرفته و هم شکل و احساس معماری سنتی نقاط مختلف جهان را به خاطر می آورد. معماران زندگی چیانگ می عمیقاً اعتقاد دارند که به کار گیری هنرمندانه دانش مهندسی برای رونق بیشتر استفاده از این مصالح بلاخص در مقیاس وسیعتر ضرورت دارد.

معماران زندگی چیانگ می  مهمترین مانع به کارگیری مصالح طبیعی در جریانهای معماری را تعبیر غلط آنها به عنوان مصالح مورد استفاده اقشار کم درامد یا قدیمی و از مد افتاده می دانند. به تجربه آنها محدودیت در به کارگیری این مصالح بیشتر به دلیل بی توجهی طراحان و سازندگان است تا ناتوانی مصالح در براورده کردن نیازهای حاضر استفاده کنندگان. این معماران معتقدند که تلاش انها جهت طرح دوباره کاربرد این مصالح در معماری تنها نمایانگر بخش بسیار کوچکی از توانمندی ها و پتانسیلهای این مواد است.

سی.ال.سی در سال 2010 توسط مارکوس رزلایب ،معماری اتریشی و خود آموخته، در حین ساخت مدرسه پانیادن که برنده جوایز متعدد است پایه گذاری شده است. از هنگامی که توساپون سیتی ونگ، معمار جوانی از تایلند شمالی در سال 2013 به این مجموعه ملحق شده است، شرکت به فعالیت تخصصی در معماری با خاک و بامبو پرداخته است و بناهای متعددی از این دست طراحی نموده که برنده جوایزی بین المللی چون جایزه جشنواره جهانی معماری در سال 2015 برای مرکز تحقیقاتی اربر ، جایزه معماری چیانگ می برای ویلا تریکا که در کتب و وبسایتهای معماری به 10 زبان مختلف در سراسر جهان چاپ شده است و سالن ورزشی بامبو برای مدرسه بین المللی پانیادن که برنده جایزه معماری سبز در مسابقه ایده های برتر 2017 در چین می باشند.

پروژه‌های مرتبط: