امیر عباس ابوطالبی

ناشر، مدیر عامل، سردبیر

info@villamagazine.ir

..

سامان مسگریان

حامی مالی، ناشر

...

رعنا سقازاده

شورای علمی

.

رضا نجفیان

شورای علمی

info@renadesign.com

رضا نجفيان، طراح و معمار ايرانی متولد سال ۱۳۵۹ است. وی مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته‌ی معماری را از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات دريافت نموده و از سال ۱۳۸۱ تا سال ۱۳۸۵ در شرکت مهندسين مشاور گاما به فعاليت پرداخته است. در سال۱۳۹۱، رضا نجفيان، دفتر معماری شخصی خود با عنوان رنا ديزاين را تأسيس نمود. اين شرکت تاکنون در پروژه‌های موفق بسياری شرکت داشته و در عرصه‌ی معماری کشور، شرکت خوش نامی محسوب می‌شود.

شهاب میزائیان

شورای علمی

متولد 1362 تهران ، فارغ التحصیل معماری از دانشکده هنر ومعماری واحد تهران مرکزی ، موسس و مدیرعامل مهندسان مشاور منظر . بوم . نقش ؛ در سال 1389 با کسب رتبه یک در آزمون دکتری معماری واحد علوم و تحقیقات تهران پذیرفته شد . وی در چندین مسابقه داخلی و بین المللی نیز حائز رتبه شده است که از میان آنها می توان به برنده اول جایزه معمار 1391 ، تقدیر شده جایزه معمار 1393 ،برنده سوم جایزه معمار 1394 ، برنده اول جایزه معماری داخلی ایران 1394 ، طرح تقدیر شده فستیوال معماری cityscape 2011 ، نامزد دریافت معمار جوان سال خاورمیانه ( زیر 35 سال ) و نامزد دفتر معماری کوچک سال خاورمیانه ( زیر 100 پرسنل) و نامزد دریافت پروژه پایدار سال خاورمیانه در دو سال 2012 و2013 در middle east architect awards و نامزد دریافت جایزه معمار آسیا اشاره کرد. وی از سال 1387 به عنوان مدرس مدعو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی به تدریس معماری می پردازد.

گلرخ شهباز

شورای علمی

..

فاطمه تاجیک

شورای علمی

..

ویدا موسویان

تحریریه - گرافیک

villamagazine.ir@gmail.com

هانیه فرج زاده

تحریریه

villamagazine.ir@gmail.com

هانیه فرج‌زاده، متولد 1368 در تهران، تحصیلات خود را در رشته‌ی معماری در مقطع ارشد دانشگاه آزاد تهران به پایان رسانده است.

فرنوش دهش

تحریریه

villamagazine.ir@gmail.com

فرنوش دهش،متولد 1370 در شهر کرمان است . وی تحصیلات خود را در رشته معماری داخلی (مقطع کارشناسی ارشد) در دانشگاه برایتون- انگلستان به پایان رسانده است. 

سوالات متداول

رویکرد فصلنامه معماری ویلا چیست؟

رویکرد اصلی مجله، تعیین اولویت‌ها و تعریف عناوین پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی معماری خانه‌های ویلایی در جهت ارتقا سطح آگاهی و تحلیل عمومی معماران، دانشجویان معماری، مصرف کنندگان، صاحبان صنایع ساختمانی و سازندگان خانه‌های ویلایی می‌باشد.

از کجا می‌توانیم نسخه چاپی مجله را تهیه کنیم؟

نسخه چاپی مجله از طریق درگاه وب سایت/اشتراک قابل سفارش است. همچنین جهت مطالعه دانشجویان معماری آبونمان کتابخانه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های معتبر معماری در تهران می‌باشد. تعداد محدودی مجله در انتشارات پرهام، شهر کتاب‌های منتخب در تهران و کانون معماران معاصر قابل خریداری می‌باشند.

اولین مجله دیجیتال معماری در ایران یعنی چه؟

فصلنامه معماری ویلا، اولین مجله معماری است که چاپ آن بصورت دیجیتال و دانه‌ای در خانه طراحان سام انجام می‌گیرد.پس از انجام زیرساخت‌های لازم و بدون محدودیت در زمان و مکان قابلیت سفارش هر کدام از شماره‌های پیشین را به هر تعداد از هر کجای دنیا خواهید داشت.

همکاری با مجله از چه راه‌هایی امکان پذیر است؟

شما می‌توانید با ارسال رزومه به آدرس رسمی وب سایت مجله از فرصت‌های همکاری با مجله مطلع شوید.

نحوه ثبت پروژه‌های معماری به چه ترتیب است؟

صرفاً از طریق درگاه وب سایت/ثبت پروژه به آدرس
http://villanews.ir/en/submit

شرایط نمایندگی در مجله به چه ترتیب است؟

نمایندگی مجله بصورت سنتی امکان پذیر نیست.

شرایط تبلیغات در مجله چیست؟

محصولاتی که در ویلاسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای کیفیت‌های مشخص ساختمانی باشند قابل معرفی در مجله می‌باشند. قابل ذکر است صنایعی که دارای قابلیت‌های کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های اقتصادی اجرایی باشند از امتیازات ویژه مجله جهت معرفی به معماران و سازندگان برخوردار خواهند شد.

مجله از چه ایده‌هایی حمایت خواهد کرد؟

مجله ضمن حمایت از تحقیقات علمی ، پژوهشی، گفتگوها، ثبت آثار ویلایی معماری معاصر، آثار هنری و دانشجویی از ایده‌های تجاری و کارآفرینی که در حوزه قانونی مرتبط با صنعت ویلا باشد حمایت خواهد کرد.